reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wilk Elektronik Przemysł elektroniczny | 15 kwietnia 2015

Komora klimatyczna w Wilk Elektronik

Polski producent pamięci RAM i nośników danych wzbogacił swój dział produkcji o komorę klimatyczną służącą do procesu walidacji pamięci DRAM, FLASH USB/kart/SSD zgodną z całą serią standardów IEC-600068-2 i 3.
- Uzupełniliśmy nasz proces produkcji o komorę klimatyczną ze względu na nową linię produktową dla przemysłu – tłumaczy Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik. – Komora klimatyczna stwarza możliwość sprawdzania poprawności pracy pamięci w zakresie temperatur od -70°C do +180°C oraz wilgotności do 95 proc. Dzięki niej możliwa jest kontrola procesu, analizy oraz jest bardzo przydatna przy pracach rozwojowych.

W komorze mogą być sprawdzane na poprawność działania w różnych temperaturach i różnej wilgotności nie tylko wszystkie nośniki pamięci ale też kompletne urządzenia takie jak np. komputer. Możliwe jest testowanie w komorze pamięci pracujących na sprzęcie dostarczonym przez klienta. Przebieg walidacji zawsze jest podyktowany oczekiwaniami klienta, plan badania zawiera kilka sekwencji zmiany temperatury i może trwać kilkadziesiąt, a nawet kilkaset godzin (nawet do 1000). To pozwala nie tylko na sprawdzenie poprawności działania nie tylko w bardzo różnych warunkach klimatycznych, ale pomaga określić czas życia produktu.O Wilk Elektronik

Firma © Wilk Elektronik SA to jedyny europejski producent pamięci komputerowych.W 2003 roku, wraz z uruchomieniem nowoczesnej linii produkcyjnej w siedzibie w Łaziskach Górnych, firma Wilk Elektronik SA wprowadziła na rynek pierwsze moduły pamięci RAM własnej marki GOODRAM. W kolejnych latach producent poszerzył ofertę o karty pamięci Flash, pamięci USB, dyski SSD oraz rozwiązania przemysłowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2