reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© photographer dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 kwietnia 2015

DGT realizuje łączność technologiczną dla Pomorskiej Kolei Metropolitarnej

DGT przystąpiło do budowy systemu przewodowej łączności technologicznej na potrzeby prowadzenia ruchu kolejowego Pomorskiej Kolei Metropolitarnej.
Łączność ta zostanie zrealizowania w oparciu o Kolejowy System Teleinformatyczny DGT IP-R. Zadanie obejmuje dostawę, instalacje, uruchomienie i utrzymanie systemu dla całego obszaru PKM.

DGT jest polską firmą działającą w branży technologii związanych z telekomunikacją i informatyką. Firma dostarcza systemy łączności m.in. dla dla operatorów telekomunikacyjnych, biznesu i administracji publicznej oraz kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych dla jednostek samorządu terytorialnego (Internet, telefonia VoIP, monitoring). Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny mieści się w Straszynie koło Gdańska. DGT posiada przedstawicielstwo handlowe w Katowicach oraz serwisy autoryzowane zlokalizowane w każdym województwie.

---
Źródło: DGT

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2