reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 marca 2015

Tomasz Lisewski dyrektorem generalnym Philips w Europie Środkowo-Wschodniej

Spółka Royal Philips poinformowała, że z dniem 15 kwietnia br. Tomasz Lisewski obejmie stanowisko dyrektora generalnego Philips w Europie Środkowo-Wschodniej.
Tomasz Lisewski zastąpi Joosta Leeflanga, który będzie zarządzać globalną działalnością handlową pionu diagnostyki obrazowej w Philips Health Systems. W nowej roli, jako starszy wiceprezes, Tomasz Lisewski będzie kierować wszystkimi działaniami prowadzonymi przez Philips w 17 krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Będzie odpowiedzialny za dalsze wzmacnianie kultury Philips zorientowanej na potrzeby klientów, zwiększając przychody firmy dzięki dostarczaniu innowacji – czytamy w komunikacie spółki.

Tomasz Lisewski rozpoczął pracę w Philips w roku 2009, jako dyrektor generalny segmentu produktów konsumenckich w Polsce, po czym w Amsterdamie objął stanowisko globalnego dyrektora marketingu rozwiązań do pielęgnacji osobistej. Przez ostatnie 2,5 roku zarządzał sektorem Personal Health w Europie Środkowo-Wschodniej, tworząc wiele innowacyjnych kategorii. Są to między innymi depilacja światłem wykonywana produktem LUMEA, rozwiązania do higieny jamy ustnej oparte na technologii sonicznej wraz z produktami SONICARE czy mikrodermabrazja skóry, która jest możliwa dzięki rozwiązaniu VISACARE. Przed podjęciem pracy w Philips, Tomasz Lisewski pracował w międzynarodowych firmach na wielu rynkach, w tym w Polsce, Austrii, Wielkiej Brytanii i w Rosji.

---
Źródło: © Philips

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2