reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 marca 2015

Skalmex wkrótce ruszy z budową

Producent elektroniki ze Skalmierzyc już za 2-3 tygodnie rozpocznie budowę nowego biurowca i hali produkcyjnej.
- Projekty są na ukończeniu, wykonawcy gotowi do pracy, czekamy tylko na pozwolenie – mówi dla everitq.pl Bernard Jędrzejewski, prezes firmy Skalmex. Na działce tuż obok obecnej siedziby spółki powstanie biurowiec o powierzchni około 600 m kw. oraz hala produkcyjna o powierzchni 1 500 m kw. Do nowej hali zostanie przeniesiony montaż ręczny oraz montaż finalny urządzeń, natomiast w dotychczas zajmowanym budynku pozostaną linie produkcyjne do montażu SMT. Budowa ruszy, gdy tylko uda się pozyskać niezbędne pozwolenia, czego można spodziewać się w ciągu najbliższego miesiąca. Zakończenie prac planowane jest jeszcze w 2015 roku.

Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowo-handlowe Skalmex Sp. z o.o. powstało w 1988 roku. Firma działa w branży nowoczesnych rozwiązań elektroniczno-informatycznych dla przedsiębiorstw oraz odbiorców indywidualnych. Podstawowy profil działalności stanowią inteligentne systemy, takie jak rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu i elektroniczna ochrona. Skalmex świadczy także usługi projektowania i produkcji elektroniki na zlecenie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-2