reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© edhar yralaits dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 marca 2015

Szwajcarskie zegarki i technologie z Doliny Krzemowej razem

Szwajcarski producent zegarków TAG Heuer oraz firmy Intel i Google ogłosiły partnerstwo, którego celem będzie opracowanie inteligentnego zegarka.
Szef firmy TAG Heuer Jean-Claude Biver na razie nie podaje żadnych szczegółów dotyczących ceny, funkcjonalności i wyglądu nowego urządzenia, ale zapewnia, że pierwszy luksusowy smartwatch oparty o system Android Wear i platformę SoC Intela będzie dostępny już w czwartym kwartale tego roku.

Jak uważa Ben Wood, szef badań w firmie CCS Insight, decyzja TAG Heuer o nawiązaniu współpracy ze spółkami technologicznymi w celu opracowania inteligentnego zegarka, jest pierwszą z wielu tego typu. - Wraz z pojawieniem się iWatcha na rynku, szwajcarskim producentom zegarków nie opłaca się już chować głowy w piasek. TAG Heuer wchodzi w branżę smartwatchy i możemy być pewni, że inni pójdą w jego ślady - mówi dla Reutersa Ben Wood.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 22 2017 09:19 V8.5.4-2