reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 marca 2015

Motorola inwestuje w producenta dronów

Motorola Solutions dokonała inwestycji strategicznej w firmę CyPhyWorks, producenta bezzałogowych pojazdów latających – poinformowała spółka w komunikacie.
Założycielką CyPhyWorks jest Helen Greiner, współzałożycielka firmy iRobot. CyPhyWorks stworzyło bezpieczną technologię przesyłania danych i obrazu w wysokiej rozdzielczości przesyłanego przez bardzo cienki przewód.

- Informacje pozyskiwane w czasie rzeczywistym są potężnym narzędziem dla naszych klientów z przedsiębiorstw i z sektora bezpieczeństwa publicznego - powiedział Paul Steinberg, dyrektor ds. technologicznych Motorola Solutions. - Przewodowy dron jest w stanie zbadać rozległe lub trudno dostępne obszary, a dostarczone informacje dotyczące aktualnej sytuacji w terenie umożliwiają naszym klientom szybkie podjęcie odpowiednich decyzji dotyczących rozlokowania zasobów. To pomoże nie tylko szybko rozwiązać problem, ale także umożliwi uniknięcie krytycznych sytuacji w przyszłości - dodaje Steinberg.

Warunki finansowe inwestycji Motorola Solutions Venture Capital nie zostały podane do wiadomości publicznej.

---
Źródło: Motorola Solutions

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2