reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© blacksnake dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 marca 2015

ML Systems zainwestuje 20 mln PLN w strefie

Agencja Rozwoju Przemysłu udzieliła zezwolenia firmie ML Systems Sp. z o.o. na nową inwestycję w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.
W ramach nowej inwestycji, o wartości 20 mln PLN, ML Systems wybuduje halę produkcyjną i kupi linie technologiczne niezbędne do precyzyjnej obróbki i zespalania szkła. Zacznie produkcję zintegrowanych paneli fotowoltaicznych z szybą zespoloną, dodatkowo wyposażoną w funkcje grzania. W nowym zakładzie pracę znajdzie 12 osób.

ML Systems Sp. z o.o. od 2013 roku prowadzi działalność na terenie strefy. Projektuje i produkuje zaawansowane, kompleksowe systemy pozyskiwania i wykorzystania energii elektrycznej z energii słonecznej. Są to moduły fotowoltaiczne. Ponadto spółka samodzielnie prowadzi prace badawczo - rozwojowe. W ich wyniku wdrożyła własne innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem, służące uzyskiwaniu prądu elektrycznego z nasłonecznienia. Spółka produkuje moduły fotowoltaiczne, które montowane są na elewacji budynku, w otworach okiennych, w świetlikach oraz na zadaszeniach parkingów.

---
Źródło: Agencja Rozwoju Przemysłu

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1