reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© VIGO System Przemysł elektroniczny | 13 marca 2015

Zmiany w zarządzie VIGO System

Rada nadzorcza spółki podjęła uchwały w sprawie powołania do zarządu Adama Piotrowskiego i Łukasza Piekarskiego, a rezygnację z funkcji członka zarządu złożył Andrzej Maciak.
Zarząd spółki VIGO System S.A. poinformował, że 10 marca 2015 roku Andrzej Maciak , członek zarządu spółki, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji z dniem 31 marca 2015 roku.

Jednocześnie zarząd poinformował o podjęciu przez radę nadzorczą uchwał w sprawie odwołania dotychczasowego zarządu w osobie Adama Piotrowskiego oraz powołania do zarządu Adama Piotrowskiego i Łukasza Piekarskiego. Uchwały wejdą w życie z dniem 1 kwietnia 2015 roku o od tego dnia zarząd VIGO System S.A. będzie się składał z dwóch członków powołanych na wspólną 3-letnią kadencję: Adama Piotrowskiego pełniącego funkcję prezesa zarządu oraz Łukasza Piekarskiego pełniącego funkcję członka zarządu.

evertiq.pl w lutym rozmawiał z nowym prezesem VIGO System, który opowiedział nam o tym, co dzieje się w firmie produkującej innowacyjne detektory podczerwieni. Zapraszamy do lektury.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2