reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© shanaka wijesooriya dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 marca 2015

BORNICO inwestuje w automat P&P Yamaha

Radomski producent elektroniki kupił automat Yamaha YS12F wraz z podajnikiem tacek ATS. Dostawcą urządzenia była włocławska firma Renex.
Nowe urządzenie Yamahy zostało zainstalowane w BORNICO pod koniec lutego bieżącego roku. Wraz z automatem, firma kupiła aktualizację oprogramowania do zarządzania całą linią produkcyjną.

Inwestycja w park maszynowy to jednak nie wszystkie wieści z radomskiej firmy. BORNICO przymierza się bowiem do budowy nowej siedziby. – Kupiliśmy już działkę i przygotowujemy plany zabudowy, bo w obecnej siedzibie przestaje nam wystarczać miejsca – mówi dla evertiq.pl Maciej Bornikowski, dyrektor Zakładu Elektronicznego BORNICO. – Nadal będziemy konsekwentnie prowadzili inwestycje w urządzenia do produkcji, by poszerzyć potencjał i możliwości zakładu, ale kolejne kroki będą zależały od bieżącej sytuacji oraz powodzenia realizowanych i planowanych obecnie projektów – dodaje dyrektor BORNICO.

Zakład Elektroniczny BORNICO działa na rynku elektronicznym od początku lat dziewięćdziesiątych. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń pomiarowych, sterowników oraz innych urządzeń i systemów.


© Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 19 2017 19:48 V7.8.3-1