reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander podshivalov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 marca 2015

Oferta Landis+Gyr najlepsza

TAURON Dystrybucja poinformował o wygranej Landis+Gyr w przetargu na liczniki bilansujące dla czterech operatorów systemów dystrybucji energii elektrycznej.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa bilansujących liczników energii elektrycznej (fabrycznie nowych) na potrzeby opomiarowania stacji elektroenergetycznych SN/nN, zlokalizowanych na obszarze działalności dystrybucyjnej TAURON Dystrybucja S.A., ENEA OPERATOR Sp. z o.o., PGE DYSTRYBUCJA S.A., RWE STOEN OPERATOR Sp. z o.o. w łącznej liczbie 36 250 szt. W postępowaniu oferty złożyli Landis+Gyr oraz konsorcjum spółek Systemy Pomiarowe Elgama i UAB Elgama-Elektronika. Oferta konsorcjum została odrzucona.

W październiku ubiegłego czterej operatorzy roku zawarli porozumienie, na mocy którego ogłoszono rozpoczęcie wspólnej procedury przetargowej na dostawę 36 250 szt. bilansujących liczników energii elektrycznej. Przetarg został ogłoszony w formie zamówienia publicznego, postępowanie w imieniu i na rzecz czterech Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD) wspólnie udzielających zamówienia prowadzi TAURON Dystrybucja. Zakupione w ramach przetargu liczniki bilansujące zostaną zamontowane w stacjach średniego napięcia (SN) i będą odpowiedzialne za pomiary parametrów energii elektrycznej, która z tych stacji jest dostarczana do odbiorców końcowych na niskim napięciu (nN).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-1