reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dmitriy shironosov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 marca 2015

Politechnika Warszawska partnerem Hertz Systems

Strony zamierzają prowadzić w obszarze wspólnego zainteresowania prace badawcze, rozwojowe, innowacyjne i demonstracyjne oraz współpracę międzynarodową w ramach Unii Europejskiej i poza jej obszarem.
Wspólnym kierunkiem działania Politechniki Warszawskiej i Hertz Systems będzie również min.: prowadzenie prac wdrożeniowych i innowacyjnych mających na celu praktyczne wykorzystanie wyników prac badawczych realizowanych w ramach niniejszej umowy współpracy, publikowanie wyników wspólnych badań w formie monografii, podręczników i artykułów w czasopismach krajowych i międzynarodowych oraz wymiana doświadczeń w zakresie zarządzania wiedzą ze szczególnym uwzględnieniem problematyki transferu wiedzy.

Planowane jest również organizowanie szkoleń i kursów specjalistycznych, organizowanie wspólnych seminariów, konferencji i spotkań ekspertów, w celu dyskusji na tematy naukowe i techniczne oraz w celu określenia projektów badawczych i rozwojowych.

Długofalowa strategia Hertz Systems zakłada współpracę z ośrodkami badawczymi w celu realizacji innowacyjnych projektów-rozwojowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2