reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dmitriy shironosov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 marca 2015

Politechnika Warszawska partnerem Hertz Systems

Strony zamierzają prowadzić w obszarze wspólnego zainteresowania prace badawcze, rozwojowe, innowacyjne i demonstracyjne oraz współpracę międzynarodową w ramach Unii Europejskiej i poza jej obszarem.
Wspólnym kierunkiem działania Politechniki Warszawskiej i Hertz Systems będzie również min.: prowadzenie prac wdrożeniowych i innowacyjnych mających na celu praktyczne wykorzystanie wyników prac badawczych realizowanych w ramach niniejszej umowy współpracy, publikowanie wyników wspólnych badań w formie monografii, podręczników i artykułów w czasopismach krajowych i międzynarodowych oraz wymiana doświadczeń w zakresie zarządzania wiedzą ze szczególnym uwzględnieniem problematyki transferu wiedzy.

Planowane jest również organizowanie szkoleń i kursów specjalistycznych, organizowanie wspólnych seminariów, konferencji i spotkań ekspertów, w celu dyskusji na tematy naukowe i techniczne oraz w celu określenia projektów badawczych i rozwojowych.

Długofalowa strategia Hertz Systems zakłada współpracę z ośrodkami badawczymi w celu realizacji innowacyjnych projektów-rozwojowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1