reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© photodynamx dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 marca 2015

Plastica otrzymała zezwolenie na działalność w pomorskiej SSE

Firma chce uruchomić linię produkcyjną laminatów paroprzepuszczalnych do ekranów pola elektromagnetycznego niskiej częstotliwości.
Plastica sp. z o.o. 24 lutego 2015 roku otrzymała kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kowalewie Pomorskim (woj. kujawsko - pomorskie). Zezwolenie dotyczy projektu inwestycyjnego, w ramach którego inwestor planuje zakup, wdrożenie i uruchomienie ciągu technologicznego do wytwarzania folii podwójnie perforowanych oraz zakup, wdrożenie i uruchomienie lini produkcyjnej laminatów paroprzepuszczalnych do wytwarzania unikatowych na skalę światową ekranów pola elektromagnetycznego niskiej częstotliwości.

Deklarowane parametry inwestycji: nakłady - min. 20 mln zł, nowe miejsca pracy - 30. Realizowana w Strefie inwestycja będzie - w kluczowych obszarach - wykorzystywała najnowoczesniejsze rozwiazania technologiczne stosowane obecnie na świecie.


Źródło: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 25 2017 15:01 V8.0.2-2