reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© milan jurkovic dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 marca 2015

Kimball rozwija działalność w Europie

- Nowy oddział w Rumunii będzie doskonałym uzupełnieniem naszej działalności w Polsce – powiedział Janusz Kasprzyk, Vice President European Operations firmy Kimball.
Nowe centrum operacyjne firmy Kimball będzie zlokalizowane w pobliżu lotniska Timisoara i obejmie zakład o powierzchni 6 tys. m kw., w którym zainstalowanych będzie wiele linii produkcyjnych. Rozpoczęcie rekrutacji pracowników do rumuńskiej siedziby jest planowane na trzeci kwartał bieżącego roku.

- W tym roku będziemy obchodzili naszą 15 rocznicę prowadzenia działalności w Polsce i jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych osiągnięć tutejszego zespołu – powiedział Don Charron, Chairman and CEO. – Inwestycja w Rumunii jest naturalnym krokiem w naszej strategii wspierania inicjatyw wzrostu naszych klientów i jesteśmy przekonani, że także i w tym kraju zbudujemy sprawny i kompetentny zespół.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1