reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2015

Aneks do umowy offsetowej z Rockwell Collins Inc. zatwierdzony

Podpisanie aneksu związane jest z planowanym zawarciem kolejnych umów dostaw uzbrojenia lub sprzętu wojskowego.
Rada Ministrów 24 lutego 2015 r. zatwierdziła aneks nr 7 do umowy offsetowej zawartej 10 grudnia 2008 r. pomiędzy Skarbem Państwa RP a a Rockwell Collins Inc.

Aneks uwzględnia 5 nowych umów dostaw przez Rockwell Collins UK Limited oraz Rockwell Collins France na rzecz: Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i wspólnik w Mykanowie, Megmar Logistics&Consulting Sp. z o.o. w Kutnie, Cedzin Sp. z o.o. w Warszawie oraz FIN Sp. z o.o. w Kolbuszowej. W związku z zawarciem nowych umów wartość umów dostaw wzrosła z 30,81 mln USD do 32,71 mln USD.

Ponadto postanowieniami umowy offsetowej zostały objęte nowe zobowiązania offsetowe, których przedmiotem jest transfer technologii związanej z awioniką Rockwell Collins na rzecz ETC-PZL Areospace Industries Sp. z o.o. Uwzględniając wartość nowych zobowiązań offsetowych wartość umowy offsetowej wzrosła z 33,06 mln USD do 33,17 mln USD.

---
Źródło: Ministerstwo Gospodarski

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2