reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ermess dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 lutego 2015

ELMAK ELEKTRONIKA inwestuje w automat P&P

Dostawca usług EMS z Rzeszowa rozbudowuje swój park maszynowy o automat do montażu SMT nowej generacji Yamaha I-PULSE M20.
- Kolejnym efektem konsekwentnie realizowanej polityki implementowania najnowocześniejszych na rynku rozwiązań technologicznych, jest wzbogacenie linii produkcyjnej o automat Pick&Place I-PULSE M20 – poinformowała firma ELMAK.

M20 jest nową generacją uniwersalnych automatów, charakteryzujących się wysoką precyzją montażu elementów SMT jak i THT. Został wyposażony w sześciokrotną głowicę montażową zapewniając szybkość do 23 000 cph (wg IPC9850), oferuje duży obszar roboczy PCB o rozmiarze do 740×510 mm, obsługując spektrum komponentów od 01005 do 120×90 mm. Automat pełni również rolę LED-Placera umożliwiając montaż diod LED na PCB o długości do 1480 mm.

Jak informuje dyrektor Grzegorz Żmuda, dzięki tej inwestycji firma znacząco zwiększyła swoje zdolności produkcyjne przy jednoczesnym podniesieniu jakości procesu montażu powierzchniowego. - Dokonując wyboru, zarząd przedsiębiorstwa kierował się głównie parametrami technicznymi, umożliwiającymi zastosowanie najnowocześniejszych, najbardziej wydajnych technologii produkcyjnych, które zagwarantują tym samym najwyższą jakość wytwarzanych przez ELMAK ELEKTRONIKA układów elektronicznych – pisze firma w komunikacie.

© ELMAK

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2