reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EAE Elektronik Przemysł elektroniczny | 05 lutego 2015

EAE Elektronik kupił system AOI

Kontraktowy producent elektroniki z Sanoka rozwija park maszynowy poprzez doposażanie linii produkcyjnych w niezbędne, nowoczesne urządzenia.
Najnowszym nabytkiem firmy jest OptiCon AdvancedLine - system automatycznej inspekcji optycznej. Nowe urządzenie AOI zostało przyłączone do maszyn tworzących drugą linię technologiczną SMT.

- System OptiCon AdvancedLine to jedno z najbardziej precyzyjnych urządzeń kontroli wizualnej dostępnych na polskim rynku. Konfigurowalny pod kątem mocy oświetlenia, kontrastu i prędkości, przegląda zmontowane PCB w trybie 360 st. Na zakup AOI pozwoliły przychody ze sprzedaży, które w porównaniu do poprzedniego roku zwiększyły się o blisko 35% - mówi Joanna Wajcowicz, członek zarządu EAE Elektronik.

Firma podkreśla zaangażowanie zarządu i pracowników, które zaowocowało poprawą kondycji finansowej przedsiębiorstwa. W 2014 roku firma EAE Elektronik sp. z o.o. uzyskała przychody ze sprzedaży przekraczające poziom 11 mln zł. To najwyższy wynik w historii działalności firmy. – Zarząd EAE Elektronik optymistycznie patrzy w przyszłość, podejmując kolejne przedsięwzięcia inwestycyjne, które pozwolą skrócić czas realizacji zleceń oraz zwiększyć moce produkcyjne – poinformowała Joanna Wajcowicz.


© EAE Elektronik

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2