reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© artcp5 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 sierpnia 2014

Nowy partner strategiczny start-upu SiDLY

Do grona partnerów strategicznych SiDLY, spółki pracującej nad rozwiązaniami do monitorowania stanu zdrowia, dołączyło Miasto Stołeczne Warszawa.

- Miasto Stołeczne Warszawa jest atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorców. Inwestycje w rozwój innowacyjności, wspieranie gospodarki opartej na wiedzy, w tym w szczególności potencjału małych i średnich przedsiębiorstw są jednym z priorytetów strategicznych. Miasto wspierając przedsiębiorców, motywuje do działania i przyciąga globalnych partnerów – pisze SiDLY w komunikacie.

Ale to nie wszystkie wieści z firmy. Spółka założona przez Edytę Kocyk i Michała Pizona w połowie sierpnia została oficjalnie członkiem Klastra Innowacyjna Medycyna, którego misją jest m.in. wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony zdrowia. - Uczestnictwo w Klastrze Innowacyjna Medycyna umożliwi SiDLY nie tylko wymianę poglądów, ale również czerpanie z doświadczeń organizacji działających w służbie zdrowia oraz telemedycynie od dłuższego okresu. SiDLY jest otwarta na współpracę z członkami Klastra (...). Jednym ze wspólnych celów są badania i rozwój nauki oraz praca na rzecz rozwoju innowacji w branży medycznej - czytamy w komentarzu spółki.

Przypomnijmy: start-up SiDLY opracowuje opaskę na nadgarstek monitorującą m.in. ciśnienie krwi. Spółce udało się pozyskać dwóch inwestorów prywatnych i 100 tys. PLN od AIP Seed Capital, instytucji działającej w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1