reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Assel Przemysł elektroniczny | 29 sierpnia 2014

Assel wdrożył strategię CSR

Firma Assel, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie montażu elektronicznego oraz elektromechanicznego, wdrożyła strategię CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu).

Wdrożona strategia CSR została zainspirowana standardem ISO 26000, w ramach ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkursu pt. „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu" – czytamy w komunikacie firmy.

- Głównych celem projektu jest stworzenie w naszej firmie strategii CSR opartej o wytyczne ISO 26000 - mówi manager z Assel. - Assel chciałby zwiększyć tym samym świadomość swoich pracowników w kwestii uwzględnienia interesu społecznego, etyki i ochrony środowiska, a także relacji z różnymi grupami interesariuszy.

Projekt został współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Assel oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu elektronicznego oraz elektromechanicznego dla wielu światowych firm działających w różnych branżach. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2