reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock / dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2014

Keysight Technologies rozpoczyna działalność

Firma Keysight Technologies poinformowała o rozpoczęciu działalności przez oddział pomiarów elektronicznych Agilent Technologies pod nową nazwą Keysight.
Firma Keysight Technologies poinformowała o rozpoczęciu działalności przez oddział pomiarów elektronicznych Agilent Technologies pod nową nazwą Keysight. Pozostanie on spółką zależną od Agilent do początku listopada, kiedy to nastąpi pełne rozdzielenie obu firm, a akcje Keysight będą notowane na giełdzie w Nowym Jorku pod symbolem KEYS.

Keysight jest światowym liderem w dziedzinie aparatury pomiarowej, utrzymującym pierwszą pozycję w segmentach komunikacyjnym, lotniczym, wojskowym, przemysłowym, komputerowym i półprzewodnikowym. Oddzielenie Keysight od Agilent ogłoszono po raz pierwszy we wrześniu 2013.

‘Uruchamiając nową firmę jesteśmy świadomi naszego bogatego dziedzictwa wywodzącego się od sektora pomiarowego Agilent, a jeszcze wcześniej od marki Hewlett-Packard’ powiedział Ron Nersesian, prezes i dyrektor generalny Keysight. ‘Jesteśmy świadomi odpowiedzialności i zobowiązań wobec interesariuszy, w tym klientów, udziałowców i naszych pracowników. Widzimy przed sobą ogromne możliwości, które pomogą nam skupić się wyłącznie na tematyce pomiarów elektronicznych i zaprezentować najnowocześniejsze technologie, oczekiwane przez klientów.’


19 września 2013 Agilent Technologies poinformował o planach podziału na dwie spółki akcyjne, mającego się odbyć poprzez wydzielenie sekcji pomiarów elektronicznych. Nowa firma, Keysight Technologies rozpoczyna działalność 1 sierpnia 2014 roku jako spółka zależna od Agilent, natomiast pełne rozdzielenie nastąpi na początku listopada 2014. Akcje Keysight będą notowane na giełdzie w Nowym Jorku pod symbolem KEYS.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2