reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexan24-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 sierpnia 2014

MSW Ugandy zamówiło śmigłowce w PZL-Świdnik

PZL-Świdnik, spółka z grupy AgustaWestland, podpisała umowę z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych Ugandy na dostawę śmigłowca GrandNew i W-3A Sokół.

Maszyny, które mają być dostarczone w 2015 roku, będą wykorzystywane przez policję w Ugandzie do realizacji zadań związanych z utrzymywaniem porządku publicznego w kraju.

W-3A Sokół to wytrzymały śmigłowiec o wysokiej skuteczności sprawdzający się w każdych warunkach klimatycznych i środowiskowych. Natomiast GrandNew jest najbardziej zaawansowanym technologicznie lekkim dwusilnikowym śmigłowcem na rynku.

Śmigłowce PZL-Świdnik i AgustaWestland znajdują zastosowanie na afrykańskim rynku komercyjnym i parapublicznym w różnego rodzaju misjach związanych z utrzymywaniem porządku publicznego przez ratownictwo medyczne, transport VIP, po transport na morskie platformy wydobywcze i do portów.

---
Źródło: PAIiIZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1