reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 czerwca 2009

Knut Pogost został powołany na Prezesa i CEO NOTE

Do dziś, Knut Pogost piastował stanowisko Vice Prezesa NOTE i był odpowiedzialny za realizację strategii grupy. Od dziś jest Prezesem i CEO firmy.
Knut Pogost posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na kierowniczych stanowiskach w branży elektronicznej, w tym między innymi u norweskiego dostawcy usług EMS Kitron czy u kanadyjskiego dystrybutora komponentów Future Electronics.

Bruce Grant, Przewodniczący Rady Nadzorczej NOTE powiedział: ‘Od kiedy wiosną 2007 powołano nową Radę, metodycznie wprowadzaliśmy program restrukturyzacji, ażeby przebudować naszą firmę – od tradycyjnego, kontraktowego producenta elektroniki do unikalnego w skali rynku EMS dostawcy usług. Dokonaliśmy również istotnych cięć kosztów, a obecnie znaczna część produkcji jest prowadzona przez nasze zagraniczne podmioty zależne. Nasza strategia, kładąca nacisk na Nearsourcing, pozostaje bez zmian. Obecnie, przygotowujemy się do ofensywy rynkowej. W konsekwencji, naturalnym krokiem jest powierzenie przewodnictwa NOTE Knut’owi Pogost, ma on bowiem szerokie doświadczenia w międzynarodowej sprzedaży i marketingu w branży elektronicznej’.

Rada Nadzorcza chciałaby wyrazić słowa uznania dla dotychczasowego Prezesa i CEO, Pana Arne Forslund’a za jego znakomite wysiłki zainicjowania szeroko zakrojonych programów podniesienia efektywności i restrukturyzacji, które stworzyły podwaliny nowego NOTE’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1