reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: Elcoteq Przemysł elektroniczny | 03 czerwca 2009

SerCom Solutions otworzył oddział w Polsce

SerCom Solutions, irlandzka firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, otworzyła swoją siedzibę w Łodzi.
To pierwsza inwestycja w Europie Wschodniej. Lokalizacja nie jest przypadkowa – tutaj mieści się jeden z głównych klientów – firma Dell. ‘Wraz z zamknięciem fabryki Della w Irlandii, polska lokalizacja nabrała znaczenia i okazała się strzałem w dziesiątkę’ mówi Anna Achremienia z polskiego oddziału Sercom. ‘SerCom Solutions widzi w Polsce duże szanse na rozwój, gdyż procesy, które oferuje w swoim portfelu: outsourcing zaopatrzenia, czy zakupów oraz zarządzania łańcuchem dostaw i outsourcing montażu nie są wciąż w Polsce skutecznie wdrażane jako obniżające koszty i upraszczające procesy firm. SerCom Solutions wchodzi na rynek polski w momencie, gdy firmy z Europy Zachodniej, zmuszone kryzysem i zmniejszeniem przychodów, w sposób bardziej zdecydowany rozważają lokalizacje produkcyjne w Europie Środkowo – Wschodniej.’

SerCom Solutions Łódź pomyślnie przeszło audity certyfikujące ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001. Polska siedziba jest przygotowana na nowe projekty. W ostatnim czasie rozpoczęto współpracę z jedną z wiodących firm elektronicznych, dla której SerCom świadczy usługi obejmujące swym obszarem całą Europę.

Poza Polską i Irlandią, firma ma swoje siedziby m.in. w Chinach i USA. Zespół z Azji zajmuje się poszukiwaniem i kwalifikowaniem dostawców na potrzeby rynku europejskiego i amerykańskiego. ‘To bardzo poszukiwana usługa – nie wszystkie firmy stać na utrzymywanie własnych pracowników w Azji, na ich podróże i biura, a znalezienie odpowiedzialnego i rzetelnego dostawcy to kwestia nie tylko czasu, ale i zaufania, stałej komunikacji, wsparcia handlowego i technicznego oraz często regularnych kontroli. My mamy po drugiej stronie świata na stale 16 osób, które doskonale znają rynek, producentów i dzięki którym kupujemy już ponad 1.000 różnych komponentów i sprowadzamy je do Europy.’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1