reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stefan-hermans-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 lutego 2014

Versusgas: "rok 2014 będzie przełomowy"

Nowy projekt firmy obejmuje instalację najnowocześniejszych maszyn produkcyjnych o wysokim potencjale innowacyjności w ostatnio zakupionej hali produkcyjnej oraz rozbudowę centrum badawczo-rozwojowego.

Z początkiem roku 2014 firma Versusgas startuje z realizacją projektu „Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji zminiaturyzowanego reduktora CNG szansą na rewolucję w motoryzacji” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym.

Poza rozbudową parku maszynowego projekt zawiera również rozbudowę i doposażenie działu badawczo-rozwojowego, automatyzację procesów montażowych oraz wdrożenie najnowocześniejszego systemu kontroli jakości gotowych wyrobów na bazie technologii nie starszych niż trzy lata.

W 2014 roku planowane jest wdrożenie do produkcji kilku nowoczesnych produktów, w szczególności opatentowanego reduktora CNG o wydajności 100 kg CNG na godzinę oraz sterownika dedykowanego do silników DIESELA.

- Rok 2014 będzie zdecydowanie rokiem przełomowym w rozwoju naszej firmy. Pełna realizacja projektu, zaplanowana na koniec 2014 z pewnością uczyni naszą firmę jedną z najnowocześniejszych w branży. Wdrożenie najnowocześniejszych technologii, nowego systemu zarządzania jakością produkcji oraz doposażenie działu kontroli jakości w sterowane numerycznie urządzenia pomiarowe wyznacza dla nas nowy kierunek rozwoju – informuje Versusgas w komunikacie.

---
Firma © VERSUSGAS jest projektantem, producentem i dostawcą komponentów i rozwiązań w zakresie paliw alternatywnych, a zwłaszcza samochodowych systemów wtrysku gazu. W ofercie firmy znajduje się między innymi elektronika VERSUS do konwersji aut na LPG lub CNG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1