reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© timur-anikin-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 lutego 2014

Elhurt realizuje politykę środowiskową

Podczas grudniowego audytu ISO 9001:2008, firma Elhurt rozszerzyła certyfikację o system zarządzania środowiskowego w oparciu o normę ISO 14001:2004.

Gdański producent elektroniki spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania ISO 14001:2004 w zakresie projektowania i produkcji modułów elektronicznych i dystrybucji części i modułów elektronicznych.

Elhurt zobowiązuje się do realizacji założonych celów biznesowych w zakresie dystrybucji części elektronicznych oraz kompletacji modułów elektronicznych przy poszanowaniu środowiska naturalnego. Spółka deklaruje również spełnianie wymagań prawnych oraz zobowiązuje się do zapobiegania zanieczyszczeniom środowiskowym w zidentyfikowanych istotnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa.

- Realizację polityki środowiskowej opieramy na: optymalizacji zużycia materiałów i energii, racjonalnej gospodarce odpadami oraz ciągłym doskonaleniu Systemu Zarządzania Środowiskowego – pisze firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1