reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© filmfoto-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 stycznia 2014

Danfoss zwolni w Danii i zatrudni we Wrocławiu

Według informacji , do których dotarła duńska gazeta „Ekstra Bladet”, w duńskim oddziale firmy Danfoss straci pracę 50 osób. W ich miejsce we Wrocławiu zostanie zatrudnionych 40 osób.

Redukcje w Danfoss Power Solutions ApS w Nordborg to element strategii firmy, która ma umożliwić dostosowanie się Danfossa do sytuacji na światowych rynkach.

Według informacji duńskiej gazety, produkcja z zakładu w Nordborg ma być przeniesiona do Wrocławia, gdzie firma zatrudni dodatkowych 40 osób. Zwolnienia w Danii mają mieć miejsce w pierwszej połowie 2014 roku.

Danfoss Power Solutions specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży elementów hydraulicznych, elektro-hydraulicznych i elektronicznych mających zastosowanie głównie w roboczych maszynach mobilnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1