reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 29 maja 2009

Grupa Polsat oraz Thomson Technicolor Polska przejęły firmę Premier Retail Networks.

Premier Retail Networks, który należy do firmy Thomson, jest światowym liderem wewnątrzsklepowych sieci telewizyjnych z 250 tysięcy ekranów w 6.500 sklepów.
Transakcja został już zatwierdzona przez KE: ‘Komisja Europejska potwierdziła, że przejęcie wspólnej kontroli nad spółką PRN Polska przez Bithell Holdings Ltd (Bithell) z Cypru, firmę należącą do Grupy Polsat, oraz przez spółkę Thomson Technicolor Polska, należącą do francuskiej grupy Thomson, jest zgodne z unijnymi przepisami w sprawie kontroli łączenia przedsiębiorstw. Operację przejęcia poddano uproszczonej procedurze kontroli łączenia przedsiębiorstw’.

Jak poinformował portal WNP.pl, Thomson Technicolor Polska to polska spółka zależna od francuskiego przedsiębiorstwa Thomson, oferującego technologie i usługi wspomagające produkcję, dystrybucję i nadawanie treści medialnych. Działa w zakresie produkcji plastikowych dysków DVD, powielania nagrań audio i wideo, wdrażania technologii oraz handlu.

Pod koniec października 2008 roku Grupa Polsat rozpoczęła współpracę ze światowym liderem wewnątrzsklepowych sieci telewizyjnych PRN, informując wtedy że widzi w tym nowym segmencie rynku pomysł na rozwój podczas kryzysu. Premier Retail Networks, który należy do firmy Thomson, jest światowym liderem wewnątrzsklepowych sieci telewizyjnych z 250 tysięcy ekranów w 6.500 sklepów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2