reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 28 maja 2009

71% mocy produkcyjnych Flextronics ulokowanych w krajach o niskich kosztach

Niedawno opublikowany raport roczny Flextronics International wskazuje na strategiczną rolę lokalizacji centrów produkcyjnych w krajach o niskich kosztach, do których koncern zalicza również Polskę.
W Raporcie Rocznym Flextronics International za 2008 czytamy: ‘Rozwinęliśmy samowystarczalne centra w lokalizacjach gwarantujących zachowanie niskich kosztów, w których prowadzimy operacje produkcyjne i logistyczne […]. Owe parki przemysłowe wzmacniają naszą ofertę zarządzania łańcuchem dostaw, zapewniając niskokosztowe, multi-technologiczne rozwiązania dla naszych klientów. Takie podejście wzmacnia konkurencyjność naszych klientów, redukując bariery logistyczne i kosztowe, polepszając komunikację, wzmacniając elastyczność działania, zmniejszając koszty transportu oraz redukując czas dotarcia do klienta. Realizując naszą strategię, ustanowiliśmy duże parki przemysłowe w Brazylii, Chinach, na Węgrzech, w Indiach, Malezji, Meksyku i w Polsce.

Dodatkowo, posiadamy również inne ośrodki produkcyjne, również ulokowane w regionach charakteryzujących się niskimi kosztami […]. Na 31 marca 2009, około 71% naszych mocy produkcyjnych było ulokowanych w niskokosztowych lokalizacjach, takich jak Brazylia, Chiny, Węgry, Malezja, Meksyk, Polska, Singapur i Ukraina. Sądzimy, iż jesteśmy światowym liderem pod względem posiadanych zdolności produkcyjnych w krajach o niskich kosztach.’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2