reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 26 maja 2009

Woodward Governor Poland rozpoczął budowę w Niepołomicach

Dziś oficjalnie rozpoczyna się budowa zakładu Woodward Governor w Niepołomicach. Inwestor zadeklarował zatrudnienie 150 osób.
Firma otrzymała zezwolenie na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej 26 września 2008 roku. Spółka jest częścią amerykańskiego koncernu Woodward Governor Company, założonego w 1870 roku. Firma zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i serwisem systemów oraz podzespołów sterujących dla silników lotniczych i przemysłowych, turbin i innych urządzeń wytwarzających energię. Głównymi obszarami działalności oddziału Woodward w Polsce jest:
• Produkcja szaf sterowniczych stosowanych do sterowania dużymi silnikami spalinowymi oraz turbin gazowych, używanych jako napędy generatorów prądu, napędy okrętów czy np. napędy kompresorów.
• Produkcja sterowników do silników spalinowych stosowanych w autobusach napędzanych gazem ziemnym CNG, wózkach widłowych, golfowych i pojazdach wieloczynnościowych.
• Usługi inżynierskie w zakresie projektowania elektroniki od strony sprzętu jak i oprogramowania na potrzeby korporacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2