reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 maja 2009

Kimball ma nowy kontrakt produkcyjny dla zakładu w Jasper

Zakład Kimball Electronics w Jasper (Indiana) zabezpieczył nowy, trzyletni kontrakt na produkcję zestawów głośnomówiących opartych na technologii Bluetooth.
Jest to zaawansowany system kompatybilny z telefonami wyposażonymi w system Bluetooth, zapewniający kierowcy możliwość rozmowy z wykorzystaniem samochodowego systemu audio. Roczna produkcja wyniesie około 500.000 sztuk.

Nowy kontrakt został zawarty z jednym z obecnych klientów Kimball, należącego do czołowej piątki dostawców systemów dla samochodów o wyższym standardzie na terenie Ameryki Północnej, który wcześniej zakwalifikował Kimball Electronics Group jako swojego preferowanego dostawcę EMS. Kimball produkuje systemy oparte na Bluetooth od roku 2007 w swoim zakładzie w Jasper (Indiana). Popularność rynkowa tego typu urządzeń przerosła wcześniejsze oczekiwania i firma spodziewa się znacznego wzrostu tego rynku, nawet pomimo panującego kryzysu na rynku motoryzacyjnym.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1