reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 maja 2009

Mitsubishi Electric przejmuje swoich dystrybutorów w Polsce.

Mitsubishi Electric Europe B.V. objęło wszystkie udziały swoich dystrybutorów automatyki przemysłowej w Polsce - firmy MPL Technology Sp. z o.o. oraz MPL Tech Group Sp. z o.o. Jest to pierwsza tak znacząca inwestycja Mitsubishi Electric skierowana na polski rynek.
Nowo utworzony oddział Mitsubishi Electric będzie bazował na strukturze dotychczasowych partnerów-dystrybutorów, działających na polskim rynku automatyki już od 15 lat. Przez wszystkie poprzednie lata, Mitsubishi Electric poprzez MPL, wprowadzało najnowocześniejszą technologię do polskich fabryk i zakładów produkcyjnych, wzmacniając ich pozycję i umożliwiając rywalizację na światowym rynku.

Poczyniony ruch demonstruje również wyraźne wsparcie dla zagranicznych inwestycji, dokonywanych przez producentów z całego świata na polskim rynku.

Proces pełnej integracji MPL Technology i MPL Tech Group z Mitsubishi Electric rozpocznie się natychmiast. Aktywność polskiego oddziału Mitsubishi Electric nie ograniczy się tylko do sprzedaży, wsparcia i serwisu dla lokalnego rynku polskiego, lecz będzie też działać jako centrala dla regionu Centralnej i Wschodniej Europy, obejmując: Polskę, Czechy, Węgry oraz Słowacje. Oddział będzie wiodącą jednostką w regionie w każdym aspekcie, włączając strategie rozwoju, wsparcie techniczne oraz usługi serwisowe.

‘Pomimo słabej sytuacji ekonomicznej na rynkach światowych, inwestycja ta została dokonana ze względu na nasze silne zaangażowanie w rozwój rynku automatyki razem z naszymi klientami w Polsce i Centralnej Europie’ powiedział Noriaki Nimi, EMEA Factory Automation Product Marketing Director i członek Zarządu Mitsubishi Electric Europe.

Andrzej Baryłko - Prezes MPL Technology: ‘Silne zaangażowanie i motywacja naszego Zarządu wraz z zespołem uwidoczni się jeszcze bardziej poprzez proces połączenia. Pozwoli nam to na wspieranie naszych partnerów i klientów w stopniu wyższym niż kiedykolwiek’.

Mitsubishi Electric B.V. jest Europejską spółką zależną japońskiej Korporacji Mitsubishi Electric

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1