reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© photodynamx-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 maja 2013

Polska rynkiem testowym dla Intela

Na rynku pojawi się seria urządzeń mobilnych opartych o procesory Covertrail Intela. Przy tej okazji amerykańska spółka zamierza zacieśnić współpracę z polskimi operatorami komórkowymi.

Dzięki temu amerykańska korporacja będzie zdobywała doświadczenie na rynku urządzeń mobilnych. Wybór Polski był podyktowany szczególną rolą operatorów na krajowym rynku: odpowiadają oni za 90% sprzedaży wszystkich smartfonów i tabletów – pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

– Polska jest dla nas unikatowa, jeśli chodzi o poziom otwarcia konsumentów na innowacje. To, co testujemy tutaj, ma wpływ na nasze działania globalne. Możemy tu przetestować wiele rozwiązań – mówi "DGP" John McClure, dyrektor w Intel Corp. odpowiedzialny za globalną sprzedaż i marketing smartfonów i tabletów.

W tej chwili Intel najbliżej współpracuje z Orange i T-Mobile, ale John McClure zapewnia, że firma rozmawia ze wszystkimi graczami na polskim rynku. Współpraca ma dotyczyć zarówno tworzonych przez Intel rozwiązań technologicznych, jak i marketingu przy sprzedaży urządzeń mobilnych sygnowanych marką Intel. Nie zostały ujawnione żadne liczby.

---
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1