reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mariusz Szachowski / Dreamstime Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2013

Duży kontrakt KZŁ z Bydgoszczy

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o. podpisały umowę z generalnym wykonawcą Inteligentnego Systemu Transportu w Bydgoszczy, firmą Sprint S.A., na dostawę i wdrożenie elementów inteligentnego systemu transportu.
W ramach zleconych zadań KZŁ dostarczą kompletny system parkingowy składający się m.in. z ponad 100 najnowszych parkomatów LOCOMAT P700s, system naprowadzania na wolne miejsca parkingowe wraz z tablicami zmiennej treści oraz wyposażenie centrum nadzoru. Ponadto bydgoski producent zainstaluje sieć automatów biletowych wraz z systemem zarządzania i ponad sto tablic przystankowych dynamicznej informacji pasażerskiej.

Realizacja kontraktu doskonale wpisuje się w strategię rozwoju spółki i dywersyfikację rynku w kierunku pozakolejowym. Zarząd Spółki, a także nowy właściciel - PKP Informatyka sp. z o.o. - liczą na kolejne podobne kontrakty jeszcze w tym roku. Spółka zdradza, że prowadzi następne rozmowy nt. dostawy kompletnych elementów ITS w kolejnych lokalizacjach, również poza granicami Polski.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2