reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 12 listopada 2008

Future Electronics przenosi swoje centrum dystrybucyjne dla regionu EMEA do Lipska

Future Electronics planuje przeniesienie swojego centrum logistycznego dla regionu EMEA z Londynu do Lipska. Nowa lokalizacja jest korzystniejsza pod względem transportu drogowego i zapewnia dostęp do przeszło połowy europejskiego rynku w jeden dzień.
Centrum rozpocznie działalność w pierwszej połowie 2010 i zapewni pracę dla 110 osób. Future Electronics zainwestuje w centrum 40 milionów euro. Europejska centrale firmy pozostanie w dotychczasowej lokalizacji w Hayes koło Londynu.

Nowe centrum logistyczne jest zautomatyzowane w stu procentach, podczas gdy stopień automatyzacji starego centrum w Hayes oceniano na 25-30%. Jedną z przyczyn przeniesienia centrum logistycznego do Lipska był fakt, iż partner logistyczny Future, firma DHL, ma swoją europejską centralę na lotnisku w Lipsku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2