reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TME Biznes | 29 stycznia 2016

Komputery jednopłytkowe SolidRun w ofercie TME

Do oferty komputerów jednopłytkowych w TME dołączyły produkty firmy SolidRun Ltd., specjalizującej się w wydajnych modułach z procesorami i.MX6 (rdzeń Cortex-A9), które rozmiarem zbliżone są do karty kredytowej.
Komputery jednopłytkowe dostępne są w 28 wariantach. Różnią się procesorem (jeden, dwa lub cztery rdzenie), ilością pamięci RAM oraz licznymi peryferiami. Bardziej zaawansowani konstruktorzy mogą skorzystać z dostępnych modułów SOM (System On Module). Produkty firmy SolidRun są zgodne z wymaganiami dyrektyw CE oraz RoHS.

Firma TME zwraca też uwagę na najmniejsze z produktów SolidRun - moduły CuBox, czyli komputery zamknięte w estetycznej obudowie o wymiarach 55 x 55 x 42 mm. Wszystkie opisywane produkty mogą pracować pod kontrolą kilku dystrybucji Linuksa oraz Androida (producent udostępnia odpowiednie wersje systemów).

Źródło: TME

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2