reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 19 sierpnia 2015

Niezawodne moduły zasilające na bardzo niskie temperatury

Nowe moduły od Recom są wysoce niezawodne, co potwierdza 3-letnia gwarancja producenta. Dostępne są w wielu wariantach, oferując duże możliwości i zgodności z najnowszymi standardami.
Firma Recom rozszerzyła swoją ofertę modułów zasilających o mocach 2 i 3 W o komponenty oznaczone jako RAC02-SE/277 oraz RAC03-SE/277. Dostępne mają być w różnych wariantach, lecz to co je łączy to wysoki stopień zintegrowania, niewielkie wymiary i niezawodność, także podczas pracy w bardzo niskich temperaturach, do -40 stopni Celsjusza.

Moduły te mogą być zasilane napięciem sieciowym od 85 do 305 VAC lub od 120 do 430 VDC. Dostępne są warianty oferujące napięcia wyjściowe wynoszące: 3.3, 5, 12 oraz 24 VDC. W trybie czuwania, przy pracy bez obciążenia, pobór energii przez te moduły to tylko 40 mW.

W ofercie są komponenty o różnych obudowach, dzięki czemu projektanci mają dużą swobodę, chcąc zastosować te moduły. Są też wersje w obudowie typu DIP. Układy spełniają wymagania EN55022 Class B, dzięki zaawansowanym filtrom wejściowym. Producent zapewnia też o zgodności z IEC/EN/UL 60950.

Posiadają funkcje zabezpieczające, w tym układ resetowania modułu. Do pracy nie wymaga się praktycznie żadnych dodatkowych komponentów zewnętrznych, co ułatwia ich implementację.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1