reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 21 maja 2015

Wygodne w obsłudze wyświetlacze TFT zastępstwem znakowych

Nowe wyświetlacze andresDX przedstawiła swoje nowe wyświetlacze TFT, łatwe w instalacji i obsłudze, które dostępne są w formie wyświetlaczy znakowych, stanowiąc dla nich efektowny zamiennik.
Firma andresDX rozszerza swoją ofertę wyświetlaczy TFT o nowe moduły mające zastąpić tradycyjne wyświetlacze znakowe. Nowe komponenty obejmują modele oferujące taki sam wymiar, jak i wersje klasyczne wyświetlaczy.

Mowa tu o specjalnie pod tym kątem dostosowanych wyświetlaczach QVGA TFT. Pasują pod większość modułów oferujących rozdzielczość 128 na 64 pikseli lub 240 na 128 pikseli.

Stanowić mają więc wygodny i efektowny zamiennik tradycyjnych wyświetlaczy. Obsługa ich także nie ma być trudna, dzięki zastosowanej jednostce sterującej zintegrowanej w moduł wyświetlacza. Zaprojektowano to bowiem tak, by konieczność przeprojektowywania połączeń elektrycznych zminimalizować do zera.

Wyświetlacze mogą być oferowane również w wersji z rezystancyjnym panelem dotykowym oraz specjalnymi szybkami: antyrefleksyjnymi i/lub odpornymi na zarysowania. Nie zabrakło również w wersji ze stosownym podświetleniem, chociaż możliwe są do dostania też wersje bez niego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2